«Він воює за мирне, блакитне небо над полем стиглої пшениці, за дитячий сміх і посмішки дівчат  на вулицях, за тисячі щасливих людей.

За те, щоб ми могли провести чергову ніч в затишних  оселях, у теплих ліжках, не чуючи канонади великокаліберної  зброї. За те, щоб над  рідною землею розвивався наш, жовто-блакитний прапор. Він б’ється за Україну… І він переможе… Адже він – український солдат.

op1-2

В період з 3 по 15 вересня 11резервістів з Деражнянського району підвищували рівень військової підготовки у військових частинах польова пошта В 3720, що дислокується на Львівщині та В 0259, яка дислокується на Рівненщині.

Протягом 12-ти днів військовозобов`язані:

Старшина Супруновський О.М., сержант Дем’яненко А.В., молодший сержант Грищук С.О., старший солдат Зозуля А.А. старший солдат Винарчик М.С., старший солдат ЛевицькийТ.В., солдат Ліщинський В.І., солдат Волощук О.Г., солдат Калачик О.О. солдат Корінь В.В., солдат Малий Л.С, які зараховані до резерву першої черги, працювали над підвищенням рівня бойової підготовки, злагодженості дій підрозділів та екіпажів, а також мали можливість вдосконалити навики з володіння штатним озброєнням, здійснити стрибки з парашутом, отримати поглиблені знання з тактики ведення загальновійськового бою враховуючи досвід бойових дій в зоні проведення АТО.

op1-1

Під час зборів резервісти забезпечувалися усім необхідним. Окрім того, за участь у навчаннях їм передбачено грошове забезпечення. Для працюючих зберігається середньомісячна заробітна плата, а тим хто не працює – нараховується середньомісячна заробітна плата за дні навчання. Також учасники зборів отримали добові під час навчань, а в кінці року, успішного проходження навчальних зборів, кожен з резервістів отримає від 1600-2800 гривень.