До уваги суб’єктів господарювання!

З 5 жовтня розпочнуться комплексні перевірки з метою виявлення неоформлених працівників.

Деражнянська міська рада доводить до вашого відома, що у зв’язку з неприпустимістю допуску до роботи найманих працівників без оформлення трудових відносин та спрямовуючись на детінізацію зайнятості та доходів населення, розпорядженням КМУ від 05.09.2018 р. № 649-р. «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», Кабмін доручив органам Держпраці, ДФС, ПФУ, Нацполіції, іншим центральним органам виконавчої влади провести, за участю органів місцевого самоврядування, починаючи з 5 жовтня 2018 р., комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення. Тобто, з 5 вересня ухвалене Кабміном розпорядження,  дало старт боротьбі з тіньовою зайнятістю.

Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади необхідно переглянути власні нормативно-правові акти та внести до них зміни з метою посилення контролю за оформленням трудових відносин з найманими працівниками.

Також, ДФС, ПФУ, Нацполіція та інші центральні органи виконавчої влади мають подавати щомісяця до 10 числа Держпраці інформацію про проведену роботу для її узагальнення та подання до 15 числа Мінсоцполітики Кабміну.

Розпорядження №649-р чинне з 5 вересня 2018 року.

Виконавчий комітет Деражнянської міської ради