Оголошення про формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Деражнянська міська багатопрофільна лікарня» Деражнянської міської ради.

      Деражнянська міська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Деражнянська міська багатопрофільна лікарня» Деражнянської міської ради відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», розпорядження міського голови  від 09.11.2021 р. №143/02.02-04 «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Деражнянська міська багатопрофільна лікарня» Деражнянської міської ради.  

      З метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішень щодо призначення директора комунального некомерційного підприємства «Деражнянська міська багатопрофільна лікарня» Деражнянської міської ради запрошуємо долучитись до проведення конкурсу представників:

представників трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Деражнянська міська багатопрофільна лікарня» Деражнянської міської ради, обраних на загальних зборах трудового колективу;

представників галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності  (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

      Кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального не комерційного підприємства «Деражнянська міська багатопрофільна лікарня» Деражнянської міської ради становить шість – дев’ять осіб.

      Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення до Деражнянської міської ради за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, м. Деражня, вул. Миру, 11/1, електронна адреса:  dermisrada@ukr.net. Телефон для довідок: 2-22-21.

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ про прведення конкурсу на заміщення посади директора Деражнянської МБЛ