Шановні мешканці міста!

З метою підготовки міста Деражня до Всеукраїнського перепису населення, який буде проводитися у 2020 році та впорядкування адресного господарства міста, виконавчий комітет Деражнянської міської ради звертається до всіх власників та балансоутримувачів житлових та нежитлових будівель розташованих на території міської ради з проханням подбати про встановлення на фасадах своїх будинків табличок з номером та назвою вулиці чи провулку.

Просимо  обстежити об’єкти нерухомого майна, які належать вам на праві власності або знаходяться в управлінні, на предмет наявності табличок з указівкою назви вулиць та номерних знаків, за їх відсутності відновити у відповідності до містобудівній документації (паспорту забудови земельної ділянки, технічного паспорту, тощо).  

Ведення адресного господарства – це є благоустрій міста та створення більш комфортних умов для проживання його мешканців і гостей міста. Здається дрібничка – номерний знак на Вашому житловому будинку, а від цього може залежати життя людини: швидка не встигла вчасно розшукуючи потрібний номер, пожежний наряд не зміг знайти потрібну вулицю, працівники поліції вчасно не прийшли на допомогу. Наявність засобів візуальної адресації також необхідна для забезпечення роботи пошти, зв’язку, комунальних служб.

Діюче законодавство у сфері благоустрою населених пунктів розподіляє в повній мірі повноваження, як для органів місцевого самоврядування так і для власників житлових садиб. Пункт 2 розділу X Типових правил благоустрою території населеного пункту затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 27.11.2017 №310 покладає благоустрій присадибної ділянки та прилеглої до присадибної ділянки території на власника або користувача. У випадку порушення власники житлових будинків та нежитлових будівель можуть бути притягненні до адміністративної відповідальності за ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З боку Деражнянської міської ради в напрямку впорядкування адресного господарства міста також організована робота з обстеження вулиць міста з метою з’ясування наявності або відсутності табличок з указівкою назв вулиць та номерних знаків, а також  можливостей їх відновлення.

Ми сподіваємося, що кожен з наших мешканців з розумінням віднесеться до такого прохання та зробить власний внесок у створення комфортних та привабливих умов проживання в місті.

 Деражнянська міська рада заздалегідь  дуже вдячна за розуміння та сприяння у проведенні даної роботи.