Нові перемоги

Приємно оповісти усім вболівальникам  волейболу, що в цьому році в чемпіонаті України Дитяча ліга в трьох вікових категоріях приймає участь 46 команд хлопців та 49 дівчат. У наймолодшій категорії серед дівчат 2004-2005р.н. приймає участь 16 команд, поділенні на 4 групи. Команда нашого міста входить до групи А. Також команди м.Калинівка Вінницька обл., м. Балта Одеської обл., м. Луцьк Волинська обл. та м. Біла Церква Київської обл.

Ігри проходили  в м. Калинівка з 18 по 20 листопада. Дівчатам прийшлось дуже важко, адже такий фактор, як зал в три рази більший за наш, плюс хвилювання, було по шість не подач підряд та суддійство не завжди об’єктивне. Дівчатам ніколи не приходилось грати з 5 партій та по дві гри в день. Але як радісно, ми зуміли в цих умовах здобути усі перемоги з рахунком 3 : 0 та посісти перше місце в групі. Вітаю Щесняк Аліну – капітана команди, Ковальчук Дарину – отримала кращого гравця, Мельник Ірину, Мельничук Анастасію, Корчак Юлію, Карабанову Діану, Берегову Валерію, Пекнич Вероніку усі учениці НВК № 2, Войтюк Діану НВК № 1, Мантур Мілєну НВК № 3 з першим великим успіхом. Дякуємо  управлінню молоді і спорту облдержадміністрації за фінансування.

  Тренер           Юзефа Станіславівна Слівінська

Міський голова Андрій Ковпак вітає Юзефу Станіславівну  та дівчат з перемогою! Бажає їм нових успіхів, наснаги та усіх життєвих гараздів