26 серпня 2017 року у місті Сватове Луганської області відбувся Всеукраїнський турнір з футболу  організований Асоціацією міст України та Сватівською міською радою, присвячений Дню Незалежності України та Дню міста.  Серед команд учасників – збірна команда мерів України, у складі якої грав  мер нашого міста  Андрій Ковпак. У захоплюючій та запеклій боротьбі збірна  мерів України виборола  друге місце. Сватівський міський голова та Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан вручили учасникам турніру винагороди та призи.

Мери міст з Західної, Східної та Центральної України мали можливість поспілкуватися, обговорити проблеми та перспективи розвитку місцевого самоврядування. Ділилися досвідом роботи, шляхами вирішення  тих чи інших питань, здобутками та успіхами. Андрій Ковпак з мерами міст відвідали військові частини, де проходять службу військовослужбовці з Хмельницької області та нашого міста.

Головна мета  турніру – продемонструвати єдність всієї України: з заходу на схід, з півдня на північ. Лише спільними зусиллями Україна стане  незалежною, квітучою, сильною європейською державою.