Порядок денний 22-ої сесії Деражнянської міської ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбулося 17 лютого, складався з 14 пунктів.

Головними загальноміськими бюджетними питаннями, прийнятими на сесії є: «Про звіт про виконання міського бюджету за 2016 рік» та «Про зміни до міського бюджету на 2017 рік».

Відповідно до внесених змін до міського бюджету на 2017 рік збільшено видатки на благоустрій міста ( стерилізація собак) 4000 гривень, придбання бензопили 3400 гривень та придбання свердловинного насоса 12100 гривень ( одержувач КП «Деражнянський міськводоканал» ).

Одним із пріоритетних напрямків діяльності виконавчих органів ради є підтримка розвитку спорту в місті. Тому, виділено кошти на підтримку футбольної міської організації «Наш футбол» – 15000 гривень та волейбольного клубу «Іскра» – 10000 гривень.

На забезпечення безкоштовним харчуванням дітей соціально-вразливих верств населення з міського бюджету виділено кошти в сумі 110360 гривень.

Також, на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку міста заплановано кошти під програму «Забезпечення пожежної безпеки та території м.Деражня на 2016-2020 роки – 10000 грн. та «Програму профілактики злочинності в м.Деражня на 2016-2020 роки» – 20000 грн..

Для придбання техніки міським комунальним підприємствам буде направлено 243899 гривень.

Вагома частина проектів рішень порядку денного складалась з земельних питань: про надання дозволу на розроблення та затвердження проектів землеустрою, продаж та оренда земельних ділянок, припинення права користування земельними ділянками.

Іншим важливим документом, проголосованим сесією, стало рішення «Про розроблення детального плану частини території м.Деражні Хмельницької області (район Троянів)».  

На завершення засідання у «різному» депутати заслухали голову Деражнянської районної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», депутата міської ради Радченка О.П. щодо прийняття рішення «Про звернення депутатів Деражнянської міської ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо підтримки торговельної блокади тимчасово окупованих територій України».

Про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території міста та району сесію проінформував начальник Деражнянського відділення поліції Хмельницького відділу ГУНП України в Хмельницькій області І.О.Черевик. Про епізоотичну ситуацію в місті, стан профілактики та боротьби зі сказом проінформував начальник управління ветеринарної медицини в Деражнянському районі Е.Б.Стрілецький.

Робота депутатів на засіданні 22-ої сесії Деражнянської міської ради пройшла конструктивно та злагоджено.