Милосердя, доброта… Ще з давньоруських часів благодійність була

традицією нашого народу. Цілком природним і закономірним вважалося допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість і немічність, порятувати хворого чи каліку, заступитися за беззахисного і скривдженого.

   Сьогодні поруч із нами є люди, які іноді здаються справжніми атлантами, на чиїх плечах тримається наш світ. Тих, хто робить надзвичайне для бійців, поранених, сиріт, біженців, з ранку до вечора шукаючи можливості для допомоги: збирає гроші на ліки, надає притулок тим, хто залишив рідні домівки, годує, напуває, зігріває… Це волонтери. Мирні воїни світла.

   5 грудня в Деражнянській районній бібліотеці для дітей відбулася респект-зустріч «Волонтерство – стан душі і поклик серця» присвячена Міжнародному дню волонтерів.

   На заході були присутні волонтери, учасники АТО, учні шкіл, представники служб, установ та організацій району, міста.

   Серед запрошених Деражнянський міський голова Андрій Ковпак –  волонтер за покликом душі. Він з перших днів АТО, з друзями-однодумцями, неодноразово їздив в зону АТО, доставляючи теплі речі, елементи захисного одягу, продукти харчування, ліки, засоби особистої гігієни, усе те, що так необхідне  військовослужбовцям.

   Волонтерська діяльність має неоціненне значення, тільки добро збереже

чарівний світ нашої рідної землі. На ньому тримається все людство! Коли кожен із нас буде добрим і милосердним, справедливим, щирим, буде жити за правилами людяності і добра, наше спільне життя і майбутнє буде щасливим і прекрасним. А наша рідна Україна стане багатою і незалежною державою.                                                                                    

   Велике починається з малого… Будьте щедрі серцем в ім’я добра і милосердя!