3-4 червня 2018 року в місті Деражня  пройшов турнір з пляжного волейболу серед дівчат до 14 років приурочений до Дня захисту дітей.

Участь в змаганнях взяли  команди з Житомира, Жмеринки, Голоскова та Деражні. Усього змагалося 16 команд. Наше місто представили вихованки  Деражнянської  ДЮСШ тренера Слівінської Юзефи Станіславівни в кількості тринадцять дівчат. Усі наші спортсменки показали гарні результати.

Перше почесне місце посіла команда з міста Деражні Пекнич Вероніка/Мантур Мілєна, друге місце здобула  команда з Голоскова та третє місце в запеклій боротьбі виборола команда нашого міста Ліпінська Тіана/Нікіфорова Яна.

Змагання проводилися  в рамках підготовки учасників до Чемпіонату України 2018 року з волейболу пляжного  серед юнаків та дівчат до 14 років, який буде проводитись в смт. Затока Одеської області з 14 по 17 червня цього року. Турнір відвідав міський голова Андрій Ковпак.

Виконавчий комітет Деражнянської міської ради, мер міста вітає  учасників змагань та тренів з здобутими результатами та бажає усім показати  високий рівень підготовки та  здобути призові місця на  Чемпіонаті України в Затоці.