Ось і Літо прийшло!

З ним ми пов’язуємо свої мрії про відпочинок, про виїзд на природу. Особливо хочеться порадувати літнім відпочинком дітей. Цієї чудової пори неможливо всидіти в чотирьох стінах. Дитина прагне повітря, сонця, прохолоди, води, що освіжає. Їй хочеться якомога більше гуляти серед чудової природи й активно рухатися – бігати, стрибати, лазити, плавати. Однак не всім батькам під силу забезпечити повноцінний відпочинок дітей. Особливо це стосується діте з сімей вимушених переселенців, які змушені були тікати від війни.

За підтримки Деражнянського міського голови Андрія Ковпака спільно з Благодійною організацією «Міжнародний Благодійний Фонд «Мід-Гард», директор Віталій Кучер, та благодійною організацією «Благодійний фонд КАРІТАС-Хмельницький Українська-Греко-Католицька Церква», організовано поїздку в оздоровчий дитячий табір для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб із регіонів України, що найбільше постраждали від російської агресії.

Двадцять дві дитини, протягом двадцять одного дня, отримали можливість відпочити та оздоровитися за рахунок Благодійної організації «Благодійний фонд КАРІТАС-Хмельницький Українська-Греко-Католицька Церква».

Висловлюємо щиру подяку і тим самим засвідчуємо повагу до Вашої благодійної праці, яка особливо зараз, в воєнний час, вкрай необхідна. Адже в умовах війни діти це найвразливіша категорія населення і більше за інших потребують уваги та підтримки.

Сподіваємося, що у тому мальовничому місці де розташований табір, з професійними фахівцями, психологічне відновлення у поєднанні з комфортним та безпечним перебуванням, повернуть дітей до звичного життя, яке вони втратили через війну і літо для наших діток таки стане щасливим та веселим.

Разом обов’язково переможемо!