Протягом останніх п’яти років на провулку Заводському росло стихійне сміттєзвалище. Велика кількість битого скла, будівельних та побутових відходів, гілки з дерев присадибних ділянок і т.д. – усе це  нагромаджувалося руками байдужих людей.

Однак, завдяки зусиллям, праці на наполегливості мешканців провулку Заводського, зовсім скоро на цьому місці може з’явитися квітник із декоративними деревами. Місцеві об’єдналися і спільними зусиллями прибирають ділянку та пильнують, щоб сміття не з’явилося знову.

Дякую в першу чергу моїй мамі, що підтримала мене і допомогла у прибиранні. Ділянку допомагали приводити до ладу сусіди пров. Заводського, а саме Мухін Олександр, Майловська Наталія,  Приступа Петро, мій чоловік Васільєв Олександр та син Максим, – говорить пані Віра, мешканка провулку.

Стихійні сміттєзвалища – це болюча проблема усієї Деражнянської територіальної громади. Деражнянська міська рада закликає: не викидати сміття у не визначених місцях, не палити сухостій та залишки минулорічної трави на приватних ділянках! Піклуймося про наше оточення та чистоту міста.