Можна багато розмірковувати про екологію та екологічні проблеми, шукати «винуватців» і дискутувати на тему, що стан навколишньої природи можливо був би зовсім іншим, якщо б …

У суботу, 25 березня  2017 року, о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, «Годину Землі», –  щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження та захисту природи нашої Планети.

Кампанія Година Землі проводиться з ініціативи найбільшої та найдосвідченішої  незалежної природоохоронної організації у світі – Всесвітнього фонду природи (WWF) та була розпочата у 2007 році.

Метою акції є привернення уваги жителів усього світу  до проблеми зміни клімату, а саме, вимкнення світла  та інших електроприладів на 60 хвилин, щоб вказати  на необхідність щоденних дій кожної людини, спрямованих на збереження  та захист навколишнього  природного середовища, ощадливого використання природних ресурсів та досягнення гармонії з природою.

«Година Землі» – це своєрідний заклик про взяття на себе  кожним громадянином своєї держави  частинки відповідальності за майбутнє усього людства.

Тож, просимо усіх мешканців нашого маленького містечка підтримати ініціативу проведення даної кампанії.

Не будьмо байдужими – збережемо нашу Землю!