Ініціативу  очистити прибережну захисну смугу вздовж річки Вовк від сміття, виявила вчитель біології Деражнянської ЗОШ №1 Яворська Ірина Анатоліївна. ЇЇ підтримали колеги та учні школи.   

   Прибережна захисна смуга вздовж нашої річки –  одна із проблемних територій. У теплу пору року тут відпочиває значна кількість наших містян.  Після такого відпочинку залишаються купи сміття. Через таку недбалість мешканців міста не лише псується зовнішній вигляд прибережної зони, але й страждає екологія, відбувається замулювання та замутнення річки.

   Озброєні рукавичками та сміттєвими мішками учні п’ятий та шостих класів взялися до роботи. Безперечно, збирати сміття після безвідповідальних відпочивальників справа не надто приємна, проте обличчя дітей світилися усмішками і бажанням працювати, а в очах – радість від виконання важливої місії  для рідного міста та збереження навколишнього середовища.

   По завершенню акції вражала кількість сміття. Залишені пластикові та скляні пляшки, поліетиленові мішки, інші побутові залишки…

   Безперечно,  діти не дарма беруть участь у проведенні даної акції, адже,   діти – це наше майбутнє, яке ми виховуємо. Вони вчаться  берегти природу і навчатимуть цього своїх дітей. Як наслідок – матимемо чисті зони відпочинку, дбайливе ставлення до довкілля, збережене навколишнє середовище, здорову та культурну націю.

   А мешканцям міста та відпочиваючим біля річки громадянам, побажання одне – відповідально відноситися до тих місць, де вони відпочивають і не просто прибирати сміття, а не смітити та доносити його до спеціальних контейнерів.

   Виконавчий комітет Деражнянської міської ради та міський голова Андрій Ковпак дякує усім учасникам акції за проявлену ініціативу, активну участь  та турботу про довкілля.