Побороти корупцію має захотіти не лише влада, але й суспільство. Бо корупція – це не лише той, хто «бере». Це й той, хто «дає». Дослідженнями встановлено, що кількість людей, які дають хабарі, більша від кількості людей, котрі беруть. Тобто люди схильні давати хабарі навіть тоді, коли у них їх не вимагають.

Найкращим способом боротьби з корупцією на персональному рівні є знання вимог законодавства, – саме таку правову допомогу та надання консультацій намагається запровадити Головне управління ДСНС України у Хмельницькій області.

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції створений та успішно працює вже декілька років у ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, куди ви можете звернутися з питань неправомірних дій працівників підрозділів Державної служби (м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/1, кабінет 12, тел. 69-91-98 або за електронною поштою bezpeka_km@ukr.net).

Роман ЧЕРВАТЮК, начальник сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області