День Вуличної Музики – це наймасштабніша музична волонтерська ініціатива в усьому світі. Музичний флешмоб, розрісся до масштабів повноцінного шоу, був вперше організований литовським музикантом Андрюс Мамонтовас в Вільнюсі в 2007 році. З тих пір щороку в третю суботу травня музичні групи і сольні виконавці різних жанрів виходять на вулицю, щоб виконати гостям музичного фестивалю свою музику. За роки існування до флешмобу приєдналися 11 країн, серед яких і Україна.

Перший День Вуличної Музики пройшов в Україні 16 травня 2014 року в 10 містах відразу. Завдяки групі зацікавлених у музиці людей Деражня також не стала виключенням.

Учасники І фестивалю День Вуличної Музики, Деражня 2016

У 2017 році День Вуличної Музики пройшов 20 травня в 25 містах. В цілому виступило 3000 музикантів на 60 музичних сценах, а відвідали масштабний захід близько 80000 чоловік. Зокрема у Деражні участь прийняли близько 20 музикантів, солістів та хореогрфів. 

Цьогоріч відбудеться 5-ий ювілейний День Вуличної Музики в Україні.
У 2018 році у Дні Вуличної Музики одночасно прийме учать > 60 міст по всій Україні в т.ч. наше з Вами рідне місто Деражня.

Запрошуємо до участі у Дні Вуличної Музики міста Деражня:

Музикантів (аматорів, початківців, професіоналів);

Солістів;

Хореографічні коликтиви (різних стилів).

Участь у Дні Вуличної Музики може взяти кожен, хто бажає просто вийти на вулицю і грати для друзів чи перехожих. Неважливо, граєте ви свою музику, чи чужу. Рівень володіння інструментом також неважливий.  Якщо ви виконавець, співаєте акапельно, або гурт – ми автоматично скажемо вам “Приходьте і заграйте!”

Анкета учасника 2018 : https://goo.gl/ctTYTr

Коли:

День Вуличної Музики проходить лише один раз на рік!

Щороку у третю суботу травня виконавці найрізноманітніших музичних стилів добровільно і безкоштовно виходять на вулиці своїх міст для того, щоб:

  • прийняти участь у найбільшому музичному флешмобі;
  • заграти свою музику просту і складу;
  • підняти настрій собі та жителям і гостям свого міста.

Цьогоріч День Вуличної Музики відбудеться 19 травня 2018 року у центрі міста біля Фонтану.

Наші принципи:

1. День Вуличної Музики – це некомерційний проект, в якому може прийняти участь кожен бажаючий.

2. День Вуличної Музики не співпрацює з:політичними партіями та народними депутатами; алкогольними та тютюновими компаніями; релігійними організаціями.

3. На Дні Вуличної Музики не продається алкоголь.

ВАЖЛИВО: Фестиваль День Вуличної Музики є неприбуткових проектом. Саме тому, ніхто з організаторів Дня Вуличної Музики, які п’ятий рік поспіль готують свято, не отримує ніякого грошового винагородження.

ПІДТРИМАЙ наймастабніший музичний флешмоб

«День Вуличної Музики Деражня – 2018»

День Вуличної Музики проходить, як волонтерський, некомерційний проект, який організовується силами команди ДВМ м. Деражня та інших небайдужих людей та організацій, які люблять музику і своє місто з мінімальним бюджетом, або навіть за його відсутності .

Звичайно, ми можемо провести свято з мінімальним бюджетом, але воно буде не таким гарним та цікавим, яким може стати завдяки ВАШІЙ ПІДТРИМЦІ. 

Тому просимо Вас підтримати проект ДВМ у м. Деражня, щоб покрити витрати, пов’язані з орендою технічного та музичного обладнання; транспортні витрати; виготовлення та друк рекламних банерів, дипломів для учасниів та на оплату  обслуговуючого персоналу, який НЕ Є ВОЛОНТЕРАМИ проекту, тощо.

Реєстрація Меценатів та Партнерів. м. Деражня:

Наші контакти:

Організатор Роман:  Тел.: +38 097 87 15 372

derazhnya.smd@gmail.com

https://www.facebook.com/smd.derazhnya/

https://vk.com/derazhniasmd

www.streetmusic.com.ua