Вжито дієвих заходів

    Деражнянським відділом місцевої прокуратури вжито дієвих заходів до організації розшуку злочинця, який будучи неодноразово судимим, у тому числі за вчинення особливо тяжкого злочину (вбивство), у зв’язку з чим відбував покарання у місцях позбавлення волі та у 2015 році був звільнений умовно-достроково, після чого на шлях виправлення не став та у період умовно-дострокового звільнення вчинив новий умисний злочин, за який був засуджений 13.12.2018 Деражнянським районним судом до 4 років позбавлення волі, однак знаходився на свободі ухиляючись від відбування кримінального покарання.

   Так, завдяки вжитим оперативно-розшуковим заходам 06.03.2020 місцезнаходження засудженого встановлено у м. Хмельницький, його затримано, після чого поміщено до ІТТ ГУНП в Хмельницькій області. На сьогодні, вказана особа, яка  схильна до протиправних діянь та перебуваючи на волі могла продовжувати свою злочинну діяльність, відбуває призначене їй покарання, вирок приведено до виконання.

Підтримання публічного обвинувачення

   До трьох років позбавлення волі за ч.3 ст.185 КК України засуджено вироком Деражнянського районного суду жителя с. Явтухи, Деражнянського району, який звільнившись із місць позбавлення волі через два місяці вчинив новий тяжкий злочин. Підтримання публічного обвинувачення здійснювалось прокурорами Деражнянського відділу Хмельницької місцевої прокуратури. Вирок набрав законної сили та зловмисник відбуватиме передбачену міру покарання в місцях позбавлення волі.

Встановлено  факти

   Деражнянським відділом місцевої прокуратури встановлено факти суттєвого заниження орендних платежів за використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території сільських рад району, у зв’язку із збільшенням розміру нормативної грошової оцінки земель, а тому і розмір орендної плати підлягає перегляду.

   З огляду на викладене, Деражнянським відділом місцевої прокуратури заявлено 3 позовних заяви про приведення передбаченої договорами оренди плати за землю у відповідність до вимог чинного законодавства.

   Внаслідок цього нормативна грошова оцінка трьох земельних ділянок збільшиться з 1 025 тис. грн. до 1 643 тис. грн.