8-10 вересня 2017 року пройшов відкритий кубок Києва з пляжного волейболу імені Ю. Г. Затворницького серед дівчат та юнаків у вікових категоріях до 14, до 16, до 18 років. Це найбільший за кількістю команд (180 команд) турнір в Україні. Команди представляли наступні держави та міста: Білорусь, Молдова, Київ, Оріхів, Харків, Стрий, Рівне, Олешки, Ужгород, Первомайський, Чернігів, Херсон, Кропивницький, Нова Каховка, Українка, Червоноград, Чорноморськ, Нива Трудова, Новий Калинів, Чулаківка, Деражня, Одеса, Житомир, Запоріжжя, Миколаїв, Роздільна, Лозова, Прилуки, Немішаєве, Ірпінь, Львів, Дніпро, Вінниця, Врадіївка, Квасилів, Чортків, Біла Церква, Олександрівка

   Команда нашого міста була найчисельніша і складалася з 19 дівчат: Вишневська Тетяна та Горобець Анастасія, Стріхар Анастасія та Семенова Анна, Багдасарян Маріам, Чорна Ірина та Мельник Ольга, Кіракосян Марієтта,  Ковальчук Даша та Мельник Ірина, Щесняк Аліна та Мельничук Анастасія, Войтюк Діана та Корчак Юлія, Ліпінська Тіна та Нікіфорова Яна, Пекнич Вероніка та Мантур Мілєна, Ковальчук Ульяна на чолі з тренером Слівінською Юзефою Станіславівною.

Змагання пройшли на високому рівні. Зіграно 346 матчів, які проводились одночасно на 12 майданчиках. Завдяки щоденній, наполегливій праці спортсменок та тренера, високому моральному духові, майстерності та безмежній волі до перемоги, усі дівчата досягли  високих результатів.       Перемогу та Кубок Києва у віковій категорії до 16 років вибороли Чорна Ірина та Мельник Ольга. 

Вітаємо дівчат з перемогою. Бажаємо юним волейболісткам та їх тренеру Ю. С. Слівінській нових спортивних звершень, міцного здоров’я, невичерпної енергії та мирного неба. Нехай ваш приклад буде взірцем для всіх деражнянців.

 

Виконавчий комітет Деражнянської міської ради