До Дня Незалежності України відділ культури та туризму виготовив тематичну фотозону, яка посіла почесне третє місце на обласному конкурсі у місті Хмельницький.

   Фотозона зовні нагадує книгу та розповідає про здобутки, історичні пам’ятки та найбільш розвинені галузі Деражнянщини. Таким чином перехожі могли ознайомитися з культурою, промисловістю, медичними досягненнями та успіхами місцевих аграріїв. Окремо автори вирішили виділити Деражнянський молочний завод, який цього року святкуватиме 30-річчя з дня заснування. Інсталяцію також прикрашало дерев’яне колесо оздоблене квітами та колосками. Не обійшлося без хліба, оскільки Деражнянщина славиться досягненнями у сільському  та аграрному господарстві. Святковий коровай у центрі фотозони став символом гостинності та працьовитості деражнянців.

   За результатами конкурсу суддівський склад вирішив, що саме фотозона Деражнянської міської територіальної громади отримає диплом за почесне третє місце у обласному конкурсі тематичних фотозон у з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

   Дякую відділу культури Деражнянської міської ради за організацію фотозони з нагоди 30-ї річниці Незалежності України, – зазначив на своїй сторінці у Facebook міський голова Андрій Ковпак.