ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ
ВОСЬМИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ
«ДЕНЬ ВУЛИЧНОЇ МУЗИКИДЕРАЖНЯ 2021»

Стань учасником фестивалю! Участь у Дні Вуличної Музики може взяти кожен, хто бажає просто вийти на вулицю і зіграти будь-яку музику для друзів чи перехожих.

День Вуличної Музики — це найбільший одноденний музичний фестиваль родом з Литви, який з 2014 року одночасно відбувається в Деражні та в десятках міст і населених пунктів по всій Україні

Впродовж одного дня музиканти професіонали та аматори, початківці та самоучки, музичні колективи, ансамблі, школи, гурти та оркестри мають можливість добровільно і безкоштовно виступити на локації фестивалю День Вуличної Музики для того, щоб:

  • заграти свою музику просту і складу;
  • підняти настрій собі, жителям і гостям міста.

Всім охочим буде надана можливість самостійно виступити та взяти безпосередню участь в проведенні концерту незалежно від свого рівня підготовки та репертуару.

День Вуличної Музики проходить лише один раз на рік!

Дата проведення: 27 червня (неділя) 2021 року

Час проведення: з 14:00 год  до 22:00 год.

Місце проведення: Умовний музичний майданчик буде облаштований у центрі міста на площі біля центру дозвілля і кіно (3DКінотеатр)

 День Вуличної Музики — найкращий день року!

Метою фестивалю є пропаганда музичної культури, підняття морального духу та настрою мешканців і гостей міста. Фестиваль «День Вуличної Музики» спрямований на єднання та згуртування громадськості, підтримку цілісності та єдності України за допомогою музики.

В рамках заходу відбудеться концерт під акомпанемент різноманітних музичних інструментів за участю музикантів аматорів, а також відомих музикантів та співаків, виступи артистів, аніматорів, котрі підтвердили своє бажання дати в цей день концерт безкоштовно.

Під час фестивалю будуть діяти

–        торгові точки вуличної їжі з прохолодними напоями;

–        батути та інші розваги для дітей;

–        виставка/продаж майстрів «ХЕНД-МЕЙД».

Унікальність міського фестивалю в тому, що участь у нього може взяти кожен бажаючий. День Вуличної Музики завжди був, є і буде безкоштовним для всіх гостей і учасників свята, проте саме це створює труднощі в організації події, адже щороку організатори стикаються з новим челенджем — де знайти гроші на проведення події.

День Вуличної Музики — некомерційний проект і улюблений міський фестиваль, який щороку відбувається завдяки внескам доброчинців і величезній роботі невеликої, але дуже завзятої команди.

Підтримай День Вуличної Музики будь-якою комфортною сумою для тебе!
(детально, як підтримати проект за телефоном: 097-87-15-372)

За роки проведення, фестиваль «День Вуличної Музики» позитивно вплинув на культурний розвиток нашого міста та підняв його загальну популярність серед інших українських міст-учасників. Подібні фестивалі відбуваються у всіх Європейських столицях та користуються великою популярністю серед мешканців міста та туристів.

Згадуємо як ми разом святкували День Вуличної Музики у 2019 році,

адже в 2020 карантин вкрав у нас свято

День Вуличної Музики місто Деражня 30.06.2019 р.

 Наші принципи:

  1. День Вуличної Музики – це некомерційний проект, в якому може прийняти участь кожен бажаючий.
  2. День Вуличної Музики не співпрацює з:

– політичними партіями та народними депутатами

– алкогольними та тютюновими компаніями

– релігійними організаціями

  1. На Дні Вуличної Музики не продається алкоголь.

 

Нас підтримують та нам допомагають:

 instagram.com/smd.derazhnya

 facebook.com/smd.derazhnya

 #деньвуличноїмузикидеражня #деньвуличноїмузики #найкращийденьвроці #smd #smdua

 #streetmusicday #streetmusic #streetmusicdayua