4 січня Деражнянський міський голова Андрій Ковпак відвідав  День відкритих дверей комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Деражнянської районної ради Хмельницької області.

Новостворений Інклюзивно – ресурсний центр розташований на другому поверсі Деражнянської загальноосвітньої школи  №2.

Центр має осередки для занять лікувальною фізкультурою, іграми та відпочинку. Осередки для надання індивідуальної психолого-педагогічної допомоги, проведення групових психолого-педагогічних занять, осередки вчителя – логопеда, практичного психолога з відповідними дидактичними та методичними матеріалами, спеціалізованим обладнанням для діагностики, тренажерами. 

Скористатися  послугами центру можуть  діти з особливими освітніми потребами міста та району. Фахівці закладу проводять комплексну оцінку з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, розробляють рекомендації щодо програми навчання, надають психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами, консультативно-психологічну допомогу батькам, надають консультації та взаємодіють з педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання.

Відкриття таких центрів є необхідною умовою для суспільства рівних можливостей.

До Новорічних та Різдвяних свят Андрій Миколайович пригостив діток смаколиками.