29 вересня в залі засідань Деражнянської міської ради відбулися урочистості з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветеранів.

Серед присутніх – люди, за плечима яких багаторічна і старанна праця, вірна дружба, заслуги і життєвий досвід.

Найтепліші слова привітання лунали з уст міського голови Андрія Ковпака, представників районної влади, начальника управління соціального захисту населення, голів районної та міської організацій ветеранів. З глибини душі звучали привітання від керівника районного клубу «Надвечір’я» Світлани Василівни Буриш та керівника народного аматорського хору ветеранів війни та праці Деражнянського міського будинку культури Надії Дмитрівни Сафроняк.

Мабуть вперше, відзначення свята пройшло невимушено та просто. Люди старшого віку мали можливість віч-на-віч поспілкувалися з міським головою, розповісти про проблеми, які їм найбільше дошкуляють, подякувати за проведену у місті роботу.

Гарний, святковий настрій усім присутнім забезпечили колективи клубу «Надвечір’я» та народного аматорського хору ветеранів війни та праці Деражнянського міського будинку культури. В їх виконанні звучали українські народні та авторські пісні, вірші.

Сьогоднішнє покоління лише здогадується, скільки випробувань довелося прожити цим людям та вони зберегли гідність, віру, любов, які пронесли через все своє життя. Бути їхніми послідовниками – велика честь і відповідальність для нас.