Ніщо не забуто, ніхто не забутий

9 травня в м. Деражня пройшли  заходи з відзначення сімдесят другої  річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Урочистості із вшанування  пам’яті тих,  хто загинув у Другій світовій війни та  учасників бойових дій розпочалися зі святкової ходи алеєю міського парку до Меморіалу Слави, де відбувся урочистий мітинг.

Участь в цих заходах  брали перші особи міста та району, ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій: воїни-інтернаціоналісти та  українські воїни, що брали участь в АТО, а також численні деражнянці.

        Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни та поклали квіти до Вічного вогню. Звучали слова подяки за перемогу над фашизмом. Школярі вручили квіти ветеранам, чим засвідчили свою вдячність за героїзм  у роки страшної війни.

        Учні та інженерно-педагогічний колектив аграрного ліцею відвідали місце розстрілу єврейського населення в роки Другої світової війни в урочищі Германове.

Святковий концерт до Дня Перемоги відбувся на площі біля районного будинку культури.   Кращі  учасники художньої самодіяльності та виконавці нашого міста і району подарували присутнім чудові виступи.

Вічна Слава Героям! Вдячні нащадки ніколи не забудуть велич безсмертного подвигу  мільйонів людей на благо нашої Батьківщини.