У Деражні відзначили День міста.

21 червня 2019 року наше місто відзначило свій День народження. Урочистості з нагоди свята проходили в центрі міста на центральній площі.

Розпочалася святкова програма з виступів вокалістів, музичних та хореографічних  колективів міста, свій виступ деражнянцям подарував  місцевий гурт «72 години ».

Офіційна  частина заходу розпочалася зі  звучання гімну Деражні та  покладання корзини з квітами  загиблим героям. Жителів міста привітав міський голова Андрій Ковпак, голова районної ради Віталій Сідлецький та заступник голови РДА Заряна Попадіна, усі охочі. 

Є у нас гарна традиція в День міста вшановувати кращих серед кращих деражнянців та людей, яким не байдужа майбутня доля міста.

На знак поваги і вдячності за здобуті високі результати грошовими  преміями  від міського голови була відзначена талановита та обдарована молодь нашого міста, вручені подяки та грамоти.

Масштабна, різноманітна, яскрава програма святкування привернула  велику кількість учасників та глядачів. Усі охочі мали нагоду розважитися на атракціонах, послухати  гарну музику,   придбати  сувеніри та різноманітні смаколики, відпочити в колі друзів. Все це створило незабутню атмосферу  і подарувало деражнянцям  гарний відпочинок  та масу позитивних  емоцій.

Розважальну програму продовжив  виступ гурту  «Видрові Доли», команди Ліги Сміху «Моя Провінція» (Вінниця-Київ), шоу балету  «Малена».

Завершенням святкового дня стала  пінна   дискотека за участю Dj резидентів кращих клубів міста Хмельницького.

Гарного настрою та приємних вражень деражнянцям та гостям міста додали, відкрита вранці фотозона «Я люблю Деражню» з  фонтаном, яку розмістили неподалік від міського парку, оформлену за сучасним ландшафтним дизайном, та яка стала  справжньою окрасою центру нашого міста. 

Виконавчий комітет Деражнянської міської ради  дякує спонсорам за підтримку та допомогу у проведенні свята: ТОВ «КОЗАЧОК – ТМ»,  Інтернет – оператору Net Ip, ТОВ «Деражня – Млин» та магазину «Булка».