Місту Деражня виповнилося 586 років

27 червня 2017 року в Деражні відзначили День міста, День Конституції та День молоді. Урочистості з нагоди свята проходили на центральній площі міста.

Масштабна, різноманітна, яскрава програма святкування привернула велику кількість учасників та глядачів.  Усі охочі мали нагоду розважитися на атракціонах, послухати гарну музику,   придбати сувеніри, відпочити в колі друзів. Все це створило незабутню атмосферу і подарувало учасникам свята гарний відпочинок та масу позитивних емоцій.

Жителів та гостей міста привітав міський голова Андрій Ковпак та керівники району. Усіх присутніх розважали місцеві виконавці, а також гості: «Аніматор-шоу», солістки Христина Мельничук та Олена Мороз, команда Ліги Сміху «Отдыхаем вместе», кавер – гурт «Видровідоли». Продовжився вечір пінною дискотекою та  вогняним шоу.

Деражнянський міський голова Андрій Ковпак та виконавчий комітет  міської ради дякує за надання спонсорської підтримки в організації Дня міста: Козаку Сергію Павловичу, Яглінському Валерію Станіславовичу, Яковлєву Юрію Володимировичу,  Шиповичу Едуарду Олександровичу, Щесняку Тарасу Аркадійовичу, Огню Андрію Олександровичу,

Мартинюку Валентину Леонідовичу, Боровицькому Олегу Васильовичу  та усім, хто допомагав  в проведені  святкового дійства.