21 листопада  Деражня відзначила  День Гідності та Свободи – свято на честь двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.

Заходи пам’яті відбулися на площі біля дошки пам’яті Героїв АТО нашого міста. Тут зібралися  деражнянці,  щоб у  День Гідності та Свободи вшанувати мужність, героїзм та незламне прагнення українського народу до побудови сильної, незалежної, демократичної держави. 

Вшановуючи пам’ять загиблих патріотів України, керівники району та міста,  колективи підприємств та організацій міста, школярі, активісти, волонтери та громадськість   поклали квіти до дошки пам’яті Героїв АТО.

Саме цього дня розпочалися Майдан 2004–го року та Революція  Гідності 2013-го,  під час якої сотні сердець згоріли за перемогу і запалили ще мільйони сердець. За рідну Батьківщину, за наше з вами майбутнє сини та доньки України поклали свої голови на київському Майдані.

Вічною раною на серці кожного  українця буде пам’ять про Героїв Небесної сотні та Героїв антитерористичної операції, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять українців, які  віддали своє життя за волю та свободу, територіальну цілісність своєї країни.

Слава Україні! І вічна пам’ять героям!