Привітання міського голови 

У  другу суботу вересня ми відзначаємо чудове свято, яке  пропагує силу, здоров’я та здоровий спосіб життя – День фізичної культури і спорту.

Саме  здорові духом і тілом люди складають опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я але й  загартовує характер і волю.

Спорт в нашому місті займає досить високе місце. Імена деражнянських спортсменів звучать на змаганнях найвищого рівня. Все більше дітей займаються в різних спортивних секціях. В місті працюють тренера, які віддають своїм підопічним частинку себе, свого вміння, наполегливості. Своїми досягненнями, натхненною працею вони прославляють наше маленьке містечко.

Одним із  пріоритетних завдань міської ради – залучати до спорту молодь, дітей, їх батьків, але найголовніше – створити для цього відповідні умови. Тому  міська рада  намагається  як найактивніше підтримувати спортивну галузь міста, планує зміцнити матеріально-технічну базу спортсменів, побудувати спортивні майданчики. 

В цей  день щиро бажаю усім Вам міцного здоров’я, добробуту  та  благополуччя,  сліз радості від перемог, великої наполегливості і наснаги.

Нехай Ваші перемоги будуть поштовхом для розвитку фізкультури і спорту, прикладом для юних жителів Деражнянщини. 

Плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!

Бережіть себе!

Бережіть Україну!

З повагою, міський голова Андрій Ковпак