Шановні мешканці  Деражнянської міської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди головних свят нашої державності – Дня Державного Прапора України та 30-річчя Незалежності України!

 Напередодні свята Незалежності України вшановуємо один із трьох головних символів суверенітету нашої держави – Державний Прапор України. Символ мирного українського неба та родючих ланів – уособлення нашої незалежності, унікальності та працьовитості. Окроплений слізьми матерів і кров’ю найкращих синів рідної землі став для нас символом жертовності та боротьби за право називатися нацією гордих, вільних та незалежних.

Цього року Україна святкує 30-ту річницю від Дня Незалежності. Тридцять років радості, перемог та успіхів переплітаються з гіркотою та болючими ранами, що не загояться, а назавжди залишаться кривавими плямами на сторінках історії. Ці тридцять років загартували наш дух та навчили піклуватися, пишатися та любити всім серцем ЇЇ – єдину, неповторну та кохану – Україну.

Сьогодні, як ніколи, варто   серйозно задуматись про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Бажаю усім злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України. Миру і процвітання нашій Державі!

 

Зі святом вас!

Деражнянський міський голова

Андрій Ковпак