Водохрещенські купання

 У суботу 19 січня, з вірою, молитвою, з випробуванням власної сили волі,  православні християни відзначили Хрещення Господнє.

Уже традиційно, на свято Водохреща, на річці Вовк священослужителі провели святкове богослужіння та освятили воду, яка в цей день вважається цілющою.

Прийшло чимало людей. Деражнянці пірнали в ополонку, вважається, що така процедура очищує тіло й душу, символізує  початок життя та очищення.  

Деражнянський міський голова Андрій Ковпак привітав усіх присутніх з святом, побажав миру, міцного здоров’я, достатку та благополуччя, щоб  цілюща йорданська вода змила усі  хвороби, додала   сили та всім бажаючим приємного купання і, за багаторічною традицією, очолив гурт пірнальників. Серед сміливців і молодь, і старші, жінки, чоловіки, навіть діти.

Для охочих долучитися до загартування організму були створені всі умови: встановлено палатку для перевдягання, на березі пригощали гарячим чаєм та ухою. Задля безпеки всіх присутніх чергували рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Міський голова та виконавчий комітет Деражнянської міської ради дякує за допомогу в проведені свята: колективам КП «Деражнянська ЖЕК №1» та КП «Міськводоканал», директору ДНЗ «Деражнянського центру професійної освіти» Черкаському М.В. та  колективу кухні, виконавчому директору ТОВ СП «Домашній хліб», начальнику районного  сектору  ГУ ДСНС у Хмельницькій області Олегу Кирилюку та  колективу рятувальників, представникам правоохоронних органів.