Чистота міста – справа спільна для всіх, без винятку, його жителів. На жаль, смітять всі, а прибирають одиниці. Працівники комунального підприємства «Деражнянська ЖЕК №1» постійно вивозять з вулиць, кладовища, а також з несанкціонованих звалищ тонни сміття. Однак з кожним днем кількість відходів збільшується в геометричній прогресії. І це, попри те, що у місті налагоджено централізоване повуличне вивезення відходів та подальше захоронення їх на полігоні твердих побутових відходів.

   Днями працівники й керівник КП «Деражнянська ЖЕК №1» спільно з дільничним інспектором здійснили черговий рейд вулицями міста задля виявлення стихійних сміттєзвалищ. Виявлено порушника, який викидав сміття в невстановленому місці, відносно нього складено протокол про адміністративне правопорушення та проведено роз’яснювальну роботу.

   Як правило, «організаторами» стихійних сміттєзвалищ в переважній більшості є недобросовісні громадяни, котрі не уклали договори на вивезення відходів. На сьогодні з КП «Деражнянська ЖЕК №1» укладено 3212 договорів (близько 80%). І це не завжди малозабезпечені сім’ї! Так уздовж наших доріг, річок, в інших місцях загального користування замість соковитого різнотрав’я «квітують» купи різного непотребу, викинуті горе-господарями, у яких, нібито, немає сміття.

   Зазначимо, що відповідно порушення статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) карається штрафом від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

   Просимо всіх, без винятку, дбати про чистоту рідного міста та дотримуватися правил благоустрою. Лише таким чином ми разом забезпечимо чистоту і порядок у Деражні.