11 листопада   2019 року  відбулося засідання шістдесят другої сесії міської ради сьомого скликання  під головуванням Деражнянського міського голови  Ковпака Андрія Миколайовича.

На сесії депутати розглянули тринадцять  питань.

По першому питанню, щодо  змін до міського бюджету на 2019 рiк, доповіла головний бухгалтер міськвиконкому Ірина Гончаренко.

Рішенням депутатів внесено зміни та доповнено Заходи щодо реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Деражня на 2019 рік.

Збільшено видатки на проведення поточного  дрібного ремонту найбільш аварійної частини автомобільної дороги державного значення Т-23-16 Маниківці-Деражня, що проходить через мікрорайон «Сільгосптехніка»                     м. Деражня.

З метою покращення послуг, що надаються жителям, організаціям та установам міста комунальними підприємствами Деражні, здійснюється їх підтримка в оновленні основних фондів та запасів. Виділено кошти для придбання сміттєвоза та бункера до навісного  обладнання, закупки автозапчастин, закупки матеріалів для проведення поточного ремонту на станції ІІІ підйому.

З метою належного функціонування системи водовідведення в місті Деражня  виділено кошти на поточний ремонт КНС №4 по вул. Промисловій, 8/1, на придбання матеріалів для проведення поточного ремонту СШБО господарсько-побутових стоків в м. Деражня та на проведення земляних  робіт на території СШБО.

Задля покращення благоустрою міста виділено кошти для улаштування пішохідної доріжки на переході від вул. Робітнича  до мікрорайону цукрового заводу. Профінансовано   проведення заміни вікон  буд. №17 по вул. І. Зубкова та  буд. №12 по вул. В.Соломчука.

Для забезпечення пожежної безпеки на території міста виділено кошти на придбання засобів захисту.

Відповідно, внесено зміни до Програми благоустрою міста Деражня на 2019 рік, Програми капітального ремонту  багатоквартирних житлових будинків міста Деражня  на 2019 рік, Програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2019 роки,  Програми Питна вода Деражні на 2014-2020 роки та Програми забезпечення пожежної безпеки на території  м. Деражня на 2016-2020 роки.

Вагома частина проектів рішень  порядку денного складалась з земельних питань: «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок»,  «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та безоплатну приватизацію земельних ділянок  громадянами», «Про безоплатну приватизацію земельних ділянок», «Про поділ земельної ділянки комунальної власності по вул. Промислова в м.Деражня», «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки».

Прийнято рішення про збільшення розміру статутного капіталу КП «Деражнянська ЖЕК №1».

Завдяки  оперативній, конструктивній та злагодженій роботі депутатів, вирішено ряд  важливих питань.