10 – 12 березня в м.Чорноморськ Одеської області відбувся фінал чемпіонату України по пляжному волейболу серед дівчат до 17 років. У заключному турі взяло участь двадцять дев’ять команд з п’ятнадцяти міст України.

Деражню представляли три команди: Кіракосян/Паламарчук – посіли 9 місце, Стріхар/Семенова – 7 місце, бронзу вибороли Чорна/Мельник. Приємно, що всі три команди ввійшли в десятку кращих команд України.

В пляжному волейболі жеребкування є сліпим. Так склалось, що по сітці змагань деражнянські команди попали на всіх призерів попередніх 2 турів, а ще змушені були грати між собою.

Під час зустрічі Кіракосян/Паламарчук та Стріхар/Семенова, з результатом 0:2 (20:22, 19:21) перші поступились. Велике розчарування спіткало спортсменів, коли Стріхар/Семенова змушені були вийти в боротьбі за 7 місце на пару Чорна/Мельник, де з рахунком 0:2 (11:21, 23:25) поступились своїм деражнянкам. На шляху до фіналу Чорній/Мельник потрібно було перемогти дві команди з м. Рівне: Семенюк/Лящук та Підгурську/Грищенко. Важкою була остання гра, адже суперниці з Рівного грали всього третю гру за три дні, а наші дівчата шосту. Давалися взнаки втома та хвилювання. Першу партію Чорна/Мельник програли 19:21, другу виграли з рахунком 21:13, в третій партії дівчата показали свій чемпіонський характер, адже недаремно вони стали абсолютним чемпіонами України 2016 року, та з рахунком 15:13 перемогли.

Юзефа Станіславівна Слівінська, міський голова Андрій Ковпак та увесь виконавчий комітет Деражнянської міської ради щиро вітають дівчат з першими бронзовими медалями в цьому році. Бажають усім спортсменам подальших перемог та нових спортивних досягнень, міцного здоров’я, адже це кропітка, щоденна праця дівчат та відданість улюбленому виду спорту.

Юзефа Станіславівна висловлює глибоку подяку батькам своїх вихованок : Мельник Альоні, Мельнику В’ячеславу, Чорній Аллі, Семенову Руслану, які допомагали та підтримували наші команди. А також дякує обласному управлінню молоді та спорту, Деражнянській міській раді за фінансову підтримку.