В м. Біла Церква пройшов фінальний тур Чемпіонату України по волейболу «Дитяча Ліга» серед дівчат 2004 року народження, в якому прийняло участь вісім найсильніших команд України, які за підсумками двох турів набрали найбільшу кількість очок.

Слід зауважити, що в цьому році федерацією волейболу України прийнято рішення провести фінал по нових правилах: якщо в першій грі команда отримує поразку, то може змагатися лише за 5-8 місце і, відповідно, якщо здобуває перемогу, то грає за 1-4 місце.

Команда деражнянок зустрілася у грі з командою з м. Чернігів. З рахунком 3:0 наші дівчатка перемогли та потрапили в першу четвірку.

Зустріч з командою з м.Калинівка Вінницької області на наступний день принесла деражнянкам знову перемогу. В цій грі відзначилась Войтюк Діана, завдяки її майстерним подачам рахунок було підтягнуто, а партію та гру виграно. В кінцевому результаті дівчата стали бронзовими призерками чемпіонату України серед 17 команд сезону 2016-2017 років.

Склад команди: капітан – Щесняк Аліна, Ковальчук Дарія, Мельник Ірина, Мельничук Анастасія, Корчак Юлія, Карабанова Діана, Берегова Валерія, Пекнич Вероніка – учениці Деражнянської ЗОШ №2, Войтюк Діана – учениця ЗОШ № 1, Мантур Мілєна –ЗОШ № 3.

Міський голова Андрій Ковпак та виконавчий комітет Деражнянської міської ради щиро вітає бронзових призерів, тренера Юзефу Станіславівну Слівінську та батьків юних спортсменок з черговим призовим місцем. Дякуємо за наполегливу та невтомну працю, за ваш стійкий характер та спортивне завзяття.

Нових Вам успіхів та перемог!