75-а річниця визволення Деражні

75 років тому м. Деражня було звільнене  від  нацистських  загарбників в роки Другої світової війни.

Минають літа… Все далі у вічність відходять страшні роки Другої світової війни… Щорічно в березневі дні  ми віддаємо данину шани та поваги подвигу ветеранів найжорстокішої в історії людства війни.  Згадуємо тих, хто поклав життя за наше майбутнє і вклоняємося їхнім побратимам, які нині з нами, адже подвиги  героїв не мають історичного терміну давності –  вони вічні.

До 75-ї річниці визволення від нацистських загарбників  Хмельниччиною проходить Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України».  Від міста до міста, від села до села, відтворюючи хід визволення окупованих гітлерівцями населених пунктів.   

З метою  увічнення пам’яті про жахливі події пов’язані  з Другою світовою війною 1939-1945 років та з нагоди святкування 75-ї річниці визволення  м. Деражня та краю від нацистських загарбників  в роки Другої світової війни, 25 березня 2019 року в залі Деражнянського районного Будинку культури відбувся тематичний захід, в якому взяли участь представники влади, ветерани,  працівники  установ та організацій міста, жителі, а також делегація Летичівщини з почесною місією – передачею «Естафети Визволення».

Естафету прийняли керівники району та міста. Основним атрибутом естафети став солдатський наплічник, в якому зберігаються капсули з землею визволених районів.

На акті прийому-передачі естафети свої підписи поставили представники двох делегацій.

Звучали щирі промови з словами вдячності та глибокої поваги воїнам –визволителям, які власними зусиллями наближали день визволення міста та усієї України. Пам’ять загиблих вшановано хвилиною мовчання.

Учасники заходу святковою ходою пройшли до міського парку.  Присутні вшанували світлу пам’ять воїнів-визволителів, поклавши квіти до  Меморіалу Слави, Дошки пам’яті Героїв АТО та Майдану,  пам’ятного знаку воїнам інтернаціоналістам.

       Пам’ять про тих, хто ціною власного життя  звільнив  нашу  Батьківщину   завжди буде жити в серцях деражнянців.