14 лютого 2020 року пройшло чергове засідання шістдесят п’ятої сесії міської ради сьомого скликання  під головуванням Деражнянського міського голови  Ковпака Андрія Миколайовича.

На сесії розглянуто 18 питань. 

Першим депутати заслухали звіт головного бухгалтер міськвиконкому Ірини Гончаренко  про виконання міського бюджету за 2019 рік.

Звіт про виконання міського бюджету за 2019 рік затвердили:

  • по доходах в сумі 20983749,08 гривень, в т.ч. доходах загального фонду – 19196800,26  гривень, доходах спеціального  фонду – 1786948,82 гривень;
  • по видатках в сумі 28982837,60 гривень, в т.ч. видатках загального фонду –13008105,70 гривень, видатках спеціального  фонду – 15974731,90 гривень.

Внесено зміни до місцевого бюджету на 2020 рік.

Виділено кошти на проведення поточного ремонту водонапірної башти по вул. Грушевського, на закупку матеріалів та  проведення земляних робіт при  здійсненні поточного ремонту водопроводу на СШБО, на придбання контейнера для облаштування приміщення спортивних роздягалень в парку культури та відпочинку в м. Деражня, а також для придбання електроматеріалів та індикаторів магнітного поля комунальними підприємствами міста.

На виконання Програми капітального ремонту багатоквартирних житлових фондів міста Деражня на 2020 рік, здійснюється підтримка співвласників  багатоквартирних житлових будинків на території міста. Виділено кошти на співфінансування робіт по ремонту покрівлі будинку №142 по вул. Миру та  заміні вікон в під’їзді  будинку №14 по вул. В. Соломчука.

З метою покращення благоустрою міста, заплановано виготовлення проектно-кошторисної документації по проведенню капітального ремонту  дорожнього покриття по вул. І. Богуна, частини дорожнього покриття по  вул. Миру та вул. Подільська,  тротуару по вул. Промислова. Виділено кошти для виготовлення робочого проекту  по проведенню реконструкції частини водогону по вул. Миру.    

Економіст міськвиконкому Надія Косевич  прозвітувала  про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Деражня на 2019 рік.

Рішенням депутатів внесено зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Деражня на 2020 рік,  Програми благоустрою міста Деражня  на 2020 рік та Програми капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків міста Деражня на 2020 рік. 

Розглянуто ряд земельних питань: «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та безоплатну приватизацію земельних ділянок  громадянами», «Про безоплатну приватизацію земельної ділянки», «Про продаж земельної ділянки», «Про поділ земельної ділянки комунальної власності», «Про  погодження  технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності», «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка виставляється для продажу на земельних торгах ( у формі аукціону)».

Міські обранці направили звернення до Президента України, Прем’єр-Міністра України, Голови Верховної Ради та народних депутатів України з вимогами  щодо вжиття невідкладних заходів щодо зняття з розгляду Верховною Радою України проекту Закону України  про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель  сільськогосподарського призначення.