14 серпня  2019 року пройшло чергове засідання шістдесятої  сесії міської ради сьомого скликання  під головуванням Деражнянського міського голови  Ковпака Андрія Миколайовича.

На засіданні проголосовано тринадцять  питань, які напередодні були ретельно розглянуті та вивчені депутатами на засіданнях постійних комісій міської ради.

По першому питанню доповіла головний бухгалтер міськвиконкому Ірина Гончаренко щодо  змін до міського бюджету на 2019 рiк.

Рішенням депутатів внесено зміни до Заходів щодо реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Деражні на 2019 рік, а саме збільшили видатки на такі об’єкти:

  • капітальний ремонт  дорожнього покриття вул. Робітнича;
  • оновлення  запасів комунальних підприємств;
  • поточний ремонт зовнішніх мереж  водовідведення  КНС №4 по вул. Промисловій;
  • поточний ремонт водопроводів по вул. І. Зубкова, в зв’язку з збільшенням обсягів ремонтних робіт.

Виділено кошти для підтримки  розвитку дитячого волейболу в місті.

Відповідно, внесено зміни до Програми благоустрою міста Деражня на 2019 рік,  Програми Питна вода Деражні на 2014-2020 роки та Програми розвитку футболу  в м. Деражня на 2015-2019 роки.

Вагома частина проектів рішень  порядку денного складалась з земельних питань: «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок АТ «Хмельницькобленерго»», «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та безоплатну приватизацію земельних ділянок  громадянами», «Про безоплатну приватизацію земельних ділянок», «Про продаж земельної ділянки».

Прийнято рішення про необхідність проведення реконструкції водогону від вул. І. Богуна по вул Миру до вул. Будівельників в м. Деражня Хмельницької області.