Шановні ліквідатори Чорнобильської аварії, дорогі деражнянці!

Тридцять один рік  тому вогонь Чорнобильської катастрофи обпалив землю України та ввійшов в історію як  найбільша техногенна катастрофа ХХ століття  за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, за економічним збитком.

За рядками статистики криється страшний людський біль, страх за майбутнє, невідомість з якою йшли люди на боротьбу з невидимою руйнівною силою.

«Мирний атом» за лічені секунди кардинально змінив перебіг людського буття, здолав державні кордони, перетворив частину чудового українського Полісся на зону відчуження, що на довгі роки стала ізольованою від навколишнього світу.

Шанобливе ставлення, турбота і увага  потрібна тим, хто ціною власного життя і здоров’я рятував нашу Землю від атомного монстра. Це наш обов’язок перед героями і жертвами Чорнобиля. Людське життя не вічне – вічна лише пам’ять. Із нестихаючим болем у серцях ми вкотре згадуємо усіх, хто пішов у безсмертя, приборкуючи ядерну стихію.

Сьогодні слова глибокої пошани та вдячності висловлю на честь людей, які виконували громадянський обов’язок, працюючи у зоні радіаційного забруднення і тим, хто нині продовжує виконувати складні й відповідальні завдання на станції та у зоні відчуження.

Від усього серця бажаю Вам миру, міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії  і наснаги у всіх Ваших справах!

Нехай доля збагачує Вас життєвою мудрістю,  натхненням та радістю!

З глибокою повагою                                              АНДРІЙ КОВПАК