Шановні ліквідатори Чорнобильської аварії, дорогі деражнянці!

26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців та ввійшов в історію як найбільша техногенна катастрофа ХХ століття за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, за економічним збитком. Ця катастрофа сколихнула всю планету, змінила долі тисяч людей. На превеликий жаль і сьогодні людство продовжує відчувати на собі страшні наслідки радіаційного забруднення.

За рядками статистики криється невгамовний людський біль, страх за майбутнє, невідомість з якою йшли люди на боротьбу з невидимим, підступним ворогом.

Низький уклін перед людським подвигом, мужністю, жертовністю та відвагою ліквідаторів,  які не вагаючись ні хвилини йшли в свій останній бій з ядерною стихією, заради майбутнього усього людства.

Сьогодні слова глибокої пошани та вдячності висловлю на честь людей, які виконували громадянський обов’язок, працюючи у зоні радіаційного забруднення і тим, хто нині продовжує виконувати складні й відповідальні завдання на станції та у зоні відчуження.

Від усього серця бажаю вам миру, міцного здоров’я, особистого щастя, оптимізму, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших справах!

З глибокою повагою                                              АНДРІЙ КОВПАК