100 років знань, добра, любові

Особливою подією для жителів нашого міста стало святкування 100-річного ювілею Деражнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, яке відбулося 29 вересня.

Ювілейні святкування стали незабутньою зустріччю багатьох  поколінь вчителів та учнів. Для випускників школи та гостей діяли виставки, які розповідали про цікаве та змістовне шкільне життя. Стіни прикрашали плакати та стіннівки присвячені ювілею школи.  На самому видному місці розташувалася стіна подяк, яка вмістила у себе більше  триста п’ятдесяти       табличок з словами вдячності вчителям та рідній школі «Допоки сонце сяє на землі,  у кожного живе у серці  школа» та встановила  новий рекорд України по кількості подяк, який офіційно  зареєстровано в Національному реєстрі рекордів України.

Після відвідин школи свято продовжилося в залі районного будинку культури.   

Поринути у минуле, у свої спогади, висловити привітання та слова вдячності змогли всі, хто був присутній на святковому концерті «100 років знань, добра, любові».

Привітати Деражнянську одинадцятирічку з ювілеєм прийшли очільники області, району та міста, випускники, ветерани-педагоги, учні, батьки, представники організацій та установ. У цей ювілейний день колектив школи почув на свою адресу не тільки теплі слова, але й отримав коштовні подарунки.  Міський голова Андрій Ковпак разом з керівниками району привітав весь учнівський та педагогічний колектив з гарним святом та подарував  холодильник.

Щирі привітання гостей перепліталися з концертною програмою, в якій брали участь учні та вчителі. Було все: вокальні та хореографічні номери, жарти, музичні постановки, поетичні посвяти. Концертні номери змінювали спогади колишніх учнів,  ветеранів освітянської ниви. Хвилиною мовчання

вшанували директорів, вчителів, що відійшли у вічність.

Який же День народження святкується без святкового торту? Отож, і на свій День народження школа отримала солодкий подарунок.

А ще були незабутні враження, сльози, сховані за посмішками, бурхливі оплески, радість на  обличчях та привітна атмосфера.

Свято закінчилося, стихли коридори, а школа чекає нового дня, щоб знову сповнитися дитячим гомоном, щоб розпочати нову історію.