Дорогі учні, вчителі, батьки! Шановні  друзі!

Щиро вітаю педагогічний колектив та учнів Деражнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з прекрасним святом – 100-літтям з дня заснування навчального закладу!

Школа – це дух, традиції, наступність поколінь.  Школа знайомить, розповідає, допомагає, навчає, виховує, сіє «розумне, добре, вічне».

За це століття зі стін школи вийшли тисячі вихованців, багатьох життєві дороги розвели не лише по Україні,  а й далеко за її межі. Золотою симфонією  звучить мелодія шкільного дзвоника, як відгомін далекого дитинства, у яке неможливо повернутися. І немає сумніву, що вихованці школи стали  добрими, духовно багатими людьми, які понесли у світ, посіяні тут в їх душі зерна любові до всього рідного.

Тут завжди трудилися добрі і милосердні душею педагоги, які вміли любити дітей, вміли пробачати та терпляче чекати.

Нехай життєва енергія, творча наснага будуть гарантією великих досягнень у діяльності навчального закладу. Бажаю впевненості у власних силах, щоб класи та коридори школи ще багато років повнились дзвінкоголосою дітворою, якомога більше активних та творчих учнів, творчий та інтелектуальний потенціал яких буде служити на благо нашого міста та всієї України! 

Усім невпинного руху вперед, успішного здійснення планів та задумів, міцного здоров’я, сповненого любові та добра серця, натхненної думки та щирих почуттів.

З  побажаннями  наснаги, терпіння, процвітання та миру

Деражнянський міський голова Андрій КОВПАК