22 грудня 2019 року  жителька м.Деражня, Губіцька Ганна Тодосівна відзначила свій 100-літній ювілей. У теплому сімейному колі ювілярка зустрічала гостей та приймала щирі вітання від дітей, онуків, правнуків.

Цього святкового дня Ганну Тодосівну прийшли привітати з її чудовим ювілеєм Деражнянський міський голова Андрій Миколайович Ковпак, голова міської ветеранської організації Ніна Іванівна Лавренюк, керівники районних громадський ветеранських організацій. 

Міський голова Андрій Ковпак вручив довгожительці подяку Деражнянської міської ради  за її  довголітню  сумлінну  працю, високе та добропорядне виконання материнських обов’язків, вагомий внесок у зміцнення інституту сім’ї, підвищення її ролі як  основи  суспільства, яскравий приклад людяності, мужності, порядності та з нагоди відзначення її 100-літнього ювілею від Дня народження, а також подарунок та квіти. Андрій Миколайович побажав ювілярці міцного здоров’я, родинного затишку, миру радості та добра, підтримки та турботи від рідних. 

В свою чергу Ганна Тодосівна подякувала усім за вітання та побажала   міцного здоров’я.

Губіцька Ганна завжди була  прикладом  мужності, незламності, вона пережила багато подій, що випали на її долю, але ніколи не втрачала оптимізму.