Шановні деражнянці та гості міста! Дорогі наші ветерани!

Від імені міської ради та її виконавчого комітету, від мене особисто прийміть найщиріші вітання з Днем Великої Перемоги та Міжнародним днем пам’яті й примирення. У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року аби з глибокою повагою згадати та низько вклонитися тим, хто воював на фронтах тієї війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край, виборював нашу свободу.

Цей день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих людських доль, нездійсненних мрій і задумів. Це свято водночас і щасливе, і сумне, воно гуртує представників усіх поколінь в їх щирому прагненні віддати довічну шану й повагу захисникам Вітчизни.

Сьогодні Вас, живих легенд Великої Вітчизняної, фронтовиків, на жаль, залишилось з нами небагато. Я низько вклоняюся учасникам бойових дій, партизанського руху, працівникам тилу – усім, хто своїм ратним і трудовим подвигом наближав Перемогу!

Вічна пам’ять тим, кому не судилося дожити до нинішнього свята, хто загинув на дорогах війни.

Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що врятували країну і зберегли її прекрасною і квітучою. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Щиро бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

Перемога над фашистським безумством дісталася нам і всьому світу дуже дорогою ціною. Ніхто не забутий, ніщо не забуто. І ми будемо пам’ятати про це.

Честь Вам і слава, дорогі наші ветерани!

З Днем Великої Перемоги!

 

Зі щирою повагою міський голова Андрій Ковпак