Дорогі наші ветерани! Шановні жителі Деражнянської міської громади!

Від імені міської ради та її виконавчого комітету, від мене особисто прийміть найщиріші вітання з Днем Перемоги та Міжнародним днем пам’яті й примирення.

У ці дні  ми знову  згадуємо сумні події 1939-1945 років, ми повертаємося до незабутнього травня 1945 року аби з глибокою повагою згадати та низько вклонитися тим,  у кого ми у безкінечному боргу за наше життя, хто боронив Батьківщину, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто відроджував рідний край, виборов нашу свободу. Це свято  водночас і щасливе, і сумне, воно гуртує представників усіх поколінь в їх щирому прагненні віддати довічну шану й повагу захисникам Вітчизни.

Для України Друга Світова війна – одна з найбільш героїчних та скорботних сторінок  нашої історії. Це епоха мужності, важких випробувань та великих втрат, епоха величного подвигу.

Вклонімося ж перед світлою пам’яттю всіх, хто віддав своє життя за світле майбутнє, відійшовши у вічність, учасникам бойових дій та партизанського руху, працівникам тилу – усім, хто своїм ратним і трудовим подвигом наближав Перемогу!

Сердечно бажаю усім міцного  здоров’я, добра й благополуччя, добробуту й злагоди у родинах, мирного неба над Україною. Нехай роки вашого життя стеляться добром і гарним настроєм, сімейним затишком та щирими словами вдячності від дітей, онуків та правнуків.

 Вічна пам’ять тим, кому не судилося дожити до нинішнього свята, хто загинув на дорогах війни!

Честь вам і слава, дорогі наші  ветерани!

З Днем Перемоги!

 

Зі щирою повагою 

Деражнянський міський голова                                       Андрій Ковпак