На запрошення служби у справах дітей Хмельницької ВДА, 19 червня 2024 року, працівники служби у справах дітей Деражнянської міської ТГ, відділення соціальної роботи Деражнянського міського центру надання соціальних послуг, старости старостинських округів, взяли участь у навчальному тренінгу на тему: «Інформування та пошук кандидатів у патронатні вихователі», який проходив в рамках проекту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату». Захід проводився у Летичівській ОТГ, яка бере безпосередню участь у реалізації проекту.

 

Під час тренінгу обговорювалося питання про сутність та особливості патронату, особливості інформування громадськості про патронат над дитиною. Розглянули процедуру пошуку кандидатів у патронатні вихователі, ознайомилися із формальними та неформальними критеріями до кандидатів у патронатні вихователі, а здобули вміннями використовувати окремі комунікаційні інструменти та публічної презентації інформації.

Начальник служби у справах дітей, представники закладів освіти, поліції, старости та батьки-вихователі Летичівської ОТГ, в свою чергу, поділилися досвідом роботи в цьому напрямку та запропонували підтримку задля забезпечення найкращих інтересів дітей. Адже на Деражнянщині послуга патронату над дитинною лише починає розвиватися.

По закінченню навчання партнери організували змістовну екскурсію.