Привітання міського голови зі Святом останнього дзвоника

Дорогі випускники та школярі! Шановні вчителі та батьки!

Від щирого серця  вітаю  вас із світлим та радісним Святом останнього дзвоника, яке  сповіщає, що ви, юні друзі, піднялися ще на одну, вищу, сходинку в своєму житті.

Це свято особливе. Останній дзвоник нагадує, що розпочалася чудова пора для школярів – літні канікули. Пора відпочинку, мандрівок, сонця, неймовірних пригод,  зустрічей з цікавими людьми. Бажаю Вам, дорогі школярі, набратись сонячної енергії і з новими силами сісти за парти в новому навчальному році.

Урочисте, радісне і одночасно хвилююче, це свято для випускників. Відтепер ви самостійно будете приймати  рішення, власними силами будувати своє майбутнє, майбутнє своєї Батьківщини.  Ви вступаєте в доросле життя, завдяки вашим ідеям та  цілеспрямованості    Україна повинна стати сильною європейською державою. Бажаю вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Будьте успішні та сильні.

Хочу висловити глибоку вдячність педагогам за натхнену працю, за турботу та знання, які ви віддаєте своїм вихованцям.  Бажаю, щоб ви завжди відчували радість та гордість від невтомної праці на освітянській ниві.

По-особливому урочистий цей день і для  батьків, дідусів і бабусь. Хай справдяться  сподівання! Хай Ваші родини будуть щасливими!

Ще раз вітаю всіх зі святом, з  успішним закінченням  ще одного  шкільного року, який подарував нові знання, успіхи, досягнення  та  почуття!

Добра вам і здоров’я, щастя, професійної невтомності, добробуту й сімейного затишку, мирного неба  над головою!

З повагою

міський голова                                                              Андрій Ковпак