Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Від усієї деражнянської  громади та виконавчого комітету Деражнянської міської ради щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Важко  уявити життя міста без роботи міських комунальних служб. Тоді, коли місто лише прокидається, працівники житлово-комунального господарства  починають трудитись і своєю щоденною, клопіткою і сумлінною роботою докладають усіх зусиль, щоб наша Деражня була чистою і охайною. Від результатів  роботи комунальників залежить, яке місто щодня бачитимуть його жителі  та гості.

На сьогодні, можна впевнено сказати, що не зважаючи на складну соціально-економічну ситуацію в державі, Деражня  з кожним днем стає чистішою, красивішою, а також впевнено крокує в майбутнє, щоб стати європейським містечком.

Завдяки працьовитим рукам та  відданості роботі працівників житлово-комунального господарства розвивається інфраструктура міста, освітлюються вулиці, здійснюється водопостачання та водовідведення,  в чистоті утримуються вулиці, впорядковуються під’їзди, прибудинкові території, парки.

Бажаю вам, шановні комунальники, міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, наснаги, душевного тепла, професійних успіхів і нових трудових здобутків, здійснення всіх життєвих планів і сподівань, миру й злагоди!

Щиро висловлюю вам  вдячність за наполегливу працю, за відданість своїй нелегкій, але так необхідній для нас справі.

Нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу!

З повагою Деражнянський міський голова Андрій КОВПАК