22 грудня 2017 року Деражнянський міський голова провів чергове, останнє в цьому році, пленарне засідання тридцять шостої сесії  Деражнянської міської  ради сьомого скликання, в ході якого депутати ухвалили одне з найважливіших рішень     міський бюджет на 2018 рік.

За головний річний кошторис міста депутати проголосували одноголосно.

Формування  бюджету міста Деражня  на 2018 рік здійснено  на основі норм чинного Податкового  і Бюджетного кодексів України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік»  та основних завдань бюджетної політики.

Так, загальний обсяг доходів міського бюджету на 2018 рік становить 13 903 200 гривень, в тому числі доходи загального фонду міського бюджету – 13 396 000 гривень, доходи спеціального фонду 507 200 гривень.

Найбільшим джерелом доходів  є єдиний податок,   податок   на     майно (земельні ділянки), акцизний податок, плата за надання адміністративних послуг, податок на нерухоме майно.

Бюджет міста на 2018 рік за видатками визначений в сумі 13 903 200 гривень, в тому числі  загальний фонд –13 396 000 гривень, спеціальний фонд – 507 200  гривень.

Левову частину бюджету 2018 року планується використати на покращення благоустрою міста, а саме в сумі 5 669 000 гривень. Відповідно до програми соціально-економічного і культурного розвитку міста  та заходів по утриманню  вулично-дорожньої мережі міста в сумі 5 062 300 гривень. Також заплановано видатки на проведення природоохоронних заходів, на розвиток фізичної культури та спорту, на забезпечення соціального захисту населення, інше.

Окрім того, в ході сесії  депутатами затверджено декілька міських програм :  Програму соціально-економічного  та культурного розвитку міста Деражні  на 2018 рік, Програму благоустрою міста Деражня на 2018 рік та  Програму  розвитку фізичної культури і спорту на 2018 рік. Стосуються дані програми  покращення соціально-економічного  стану міста та його благоустрою, покращення житлових умов та якості надання послуг населенню, забезпечення  правопорядку та пожежної безпеки,  підтримка талановитої молоді та пільгових категорій населення, розбудова сучасної спортивної інфраструктури, забезпечення якісною  водою населення, оновлення системи  водовідведення.

Вагома частина проектів рішень  порядку денного складалась з земельних питань:  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для організації громадського пасовища», «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок»,  «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та безоплатну приватизацію земельних ділянок  громадянами», «Про надання в оренду земельної ділянки»,  «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки», «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка виставляється для продажу на земельних торгах», «Про продаж земельної ділянки», «Про надання в користування на підставі договору суперфікцій земельної ділянки». Всього було розглянуто більше сорока звернень.

Також затверджено план роботи Деражнянської міської ради на 2018 рік та  внесено зміни до персонального складу  виконавчого комітету міської ради. 

Крім того, депутати підтримали  звернення своїх колег від депутатської фракції Деражнянської районної організації політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»» щодо ситуації, яка розгортається навколо НАБУ та схвалили текс звернення до Президента України  та Голови Верховної Ради України.

Як завжди робота депутатів Деражнянської міської ради на  чолі з міським головою Андрієм Ковпаком  пройшла конструктивно, злагоджено та продуктивно, адже були прийняті  життєво-необхідні рішення  для розвитку нашого міста.